Köy Dernek Portalı

Bir Köy Dernek Portalında bulabileceğiniz tüm özellikler burada..!

* Köy Dernek Portalı kolay kullanımlı ve yönetim panelli bir yapıda olmalı.
* Wordpress, Joomla gibi özelleşemeyen yapıda olmamalı. Bu tarz yapıların yönetim panelleri de oldukça karışıktır. uzman seviyede bilgi birikimi ister.
* Farklı panellere ihtiyaç duymadan üyelik, sms gönderme, aidat gibi temel konuları aynı yönetim panelinden yapabiliyor olmalısınız. 
Köy Dernek Portalı, köy dernekleri için özel olarak yazılmalı ve tasarlanmalı. 
* Ucuz gibi görünen Köy Dernek Portalı yazılımları size daha pahalıya mal olabilir. Ucuz web sitelerinde tasarım değişikliği yapamazsınız. Siteniz güncellenmez. Teknik destek alamazsınız. Resim, yazı, haber eklemelerinde, hosting ve mail adetlerinde kotalar vardır. Yedekleriniz alınmaz. Tüm bu sorunlarla uğraşmamak için sizi kendi yazdığımız ve geliştirdiğimiz Köy Dernek Portalını incelemeye davet ediyoruz. 

Kısacası 
Köy Dernek Sitesi Portalı Yazılımı Bizim İşimiz. Yönetim Panelli, Kolay Kullanımlı, Devamlı Güncellenen Modüller. Kredi Kartı ile Ödeme ve Gün İçinde Teslimat.
Detaylar için; 
http://www.koysitesi.com/koy-siteleri-paketlerimiz-fiyatlarimiz-78897 tıklayınız. 

 Hakkımızda

Teknovizyon Yazılım olarak; 2004 yılından beri web tasarımı, web yazılımı projelerini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. 
İlk Köy/dernek sitesi projesini yazan firmayız. 750'den fazla köy sitesi projesini teslim ettik.

İnternette ilk köy sitesi projesini biz hayata geçirdik. Projemiz kendi yazılımımız. Gelişmiş kontrol paneli ile sitenizin her yerine, her şeyine (renk ve tasarım da dahil) müdahale edebilirsiniz. Sürekli yeni modüller ekliyoruz, geliştiriyoruz ve güncelliyoruz. Güncellemeleri tüm müşterilerimize aynı anda ve ücretsiz sunuyoruz. Projenin arkasında işini bilen bir ekip var. Telefon ve mail ile teknik destek veriyoruz.  
 
Ücretsiz Bedava Köy Sitesi

  • BİZE ULAŞIN

  • Armağanevler Mah. Çardak Sok. No:29/10 Ümraniye / İstanbul

  • 0216 443 22 41

  • bilgi@teknovizyon.net

www.teknovizyon.net/
YukariCik