Köy Sitesi Portalımızın Özellikleri

Köy Sitesi

Gelişmiş Kontrol Paneli İle Sitenizin Herşeyine Hükmedin:
Köy sitesinin heryerini, herşeyini kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. İstediğiniz içeriği, yazı, resim, video, modül, link ekleyebilir / çıkarabilirsiniz.
Ayrıca renk, yerleşim, tasarım, listeleme gibi gelişmiş işlemleri de özelleştirebilirsiniz.  Gelişmiş İçerik Yönetimi:
Köy sitesine istediğiniz kadar sayfa ekleyebilir, bu sayfaları düzenleyebilirsiniz. Gelişmiş yazı editörü ile  yazınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. 

 
 
"Sürükle Bırak" Hareketi İle Site Yerleşimini Değiştirebilirisiniz:
"Sürükle bırak" hareketi ile ve dinamik modüler yapısı sayesinde sitenizin yerleşimini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Köy sitesine yeni modüller ekleyebilir, yada ekli olan eski modülleri yayından kaldırabilirsiniz.  
 


Sınırsız Kategori ve Başlık Ekleyebilirsiniz:
Sistemin dinamik yapısı sayesinde, köy sitesine istediğiniz kadar kategori veya başlık ekleyebilrisiniz.
Başlıkların listelenmesini ve sıralanmasını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca başlıklarınızı diğer modüllere de bağlayabilirsiniz.
 


Tasarım, Tema, Stil ve Renk Değişikliği Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı !!! :
Köy sitesi "Standart Teması"nı özellşetirmek ve sitenizi logonuza uygun renklerle tasarlamak artık çok pratik ve kolay.
Sitenizin tasarımını, menü ve modül renklerini, yerleşimini tamamen kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. 
 


Sürekli Güncel Site, Sürekli Geliştirme:
Yönetim panelinin kolay kullanımı sayesinde hiç kimseye ihtiyaç duymadan köy sitesini kendiniz yönetebilirsiniz. Köy sitesindeki uygulamalar profesyonel bilgisayar bilgisine sahip olmanızı gerektirmez. Karşılıklı bir kaç uygulama ile bu kolay kullanımı siz de keşfedecek, yönetim panelinde uygulamalar arasında kaybolmadan sitenize hükmedebileceksiniz. Köy sitesine sürekli yeni modüller ekliyoruz, geliştiriyoruz ve güncelliyoruz. Güncellemeleri tüm müşterilerimize aynı anda ve ücretsiz sunuyoruz. Projemizin arkasında işini bilen bir ekip var. Telefon ve mail ile teknik destek veriyoruz.  SMS Modülü:
Türkiyede bir ilk... Köy / Dernek üyelik sistemi ile tam enterge çalışan ilk ve tek SMS Sistemi. Sms Modülü sayesinde üyelerinize/ köylülerinize toplu yada bireysel sms yollayabilirsiniz. Üyelerinizi gruplandırarak ve çok uygun fiyata anlık SMS gönderebilirsiniz. Üyelerinizin bayram, yılbaşı, doğum günü, askere gönderme gibi önemli günlerinde sevinçlerini paylaşabilir; cenaze, hastalık gibi zor ve sıkıntılı günlerinde kederlerine ortak olabilirsiniz. 2 krş dan başlayan fiyatlarmızla orjin tanımlı (başlıklı) olarak yani derneğinizin veya köyünüzün adına smsler gönderebilrisiniz. Cenaze, piknik, bayramlar, etkinlik duyurularında çok etkili bir iletişim metodu olan sms gönderimini siteniz üzerinden Turkcell`in alt yapı hizmetleri ile çok sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.  

 
 
***1,95 krş dan başlayan fiyatlarmızla; web siteniz üzerinden müşterilerinize ulaşmanın en hızlı ve ekonomik yolu

 

 

SMS Birim Fiyatlarımız

Gönderen Başlik Tanımlı
( GUZYURDUDER gibi )
 
Adet Fiyat TL Birim Fiyatı
1.000 Adet SMS 29 TL +KDV 2,9 Krş. 
5.000 Adet SMS 135 TL +KDV 2,7 Krş.
10.000 Adet SMS  195 TL +KDV  2,0 Krş.
 
Özellikler:
- Gönderen Adı tanımlanır.
( GUZYURDUDER gibi )
- Üyelik ya da aktivasyon bedeli yoktur.
- Masaüstünüze herhangi bir kurulum gerekmez. Web üzerinden dilediğiniz zaman gönderim yapabilirsiniz.
- SMS gönderim hareketleri raporlandırılır.
- Başarısız SMS`ler iade edilir.


Sınırsız ve Zahmetsiz Bir Şekilde Foto Galeri Oluşturabilirsiniz :
"Toplu fotoğraf yükleme" özelliği sayesinde zahmetsizçe foto galerinizi oluşturabilirsiniz.Oluşan bu foto galeriyi anasayfanızda yayınlayabilirsiniz.
Köy sitesinin "Üyelerinizin fotoğraf gönderebilme" özelliği sayesinde etkileşimli bir sistemle güncel fotoğraf albümlerinizi oluşturbilirsiniz.
Eklenen bu fotoğraflar otomatik ebatlandırılır ve çok şık bir animasyon haline getirilir. 


 
Pratik WEB TV Uygulaması:
Köy sitesinin "Video Modülü" sayesinde ziyaretçilerinizin izlemesini istediğiniz tüm videoları web sitenizden izletebilirsiniz. Dernek çalışmalarınızı videoya çekerek ve sitenizden yayınlatarak farklı şehirlerde bulunan üyelerinizi çalışmlarınızdan haberdar edebilirsiniz.  
WEB TV uygulamamızın en güzel yanı; embed kodu ile uğraşmanıza gerek kalmaması. You Tube video servisinin linkini koplayalıp yapıştırmanız yeterlidir. Manşet Haber Modülü:
Haber sitelerindeki "manşet haber" mantığı ile dilediğiniz önemli haber ve etkinliği manşetten duyurabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu (Otomatik Yapılanmaktadır):
Köy sitesi ve sitede tıklanan her konu ve fotoğraflar için sistem otomatik olarak arama motoru optimizasyonunu yapılandırır. Ayarlarda bulunan arama motoru ile ilgili kısımları doldurduğunuzda siteniz arama motorlarında ilklerde olacaktır. Ayrıca özellikle yazmak istediğiniz arama motoru kelimeleri varsa, her sayfanın altında bulunan ilgili yerleri de özel olarak doldurabilirsiniz. 
 


Anasayfanıza Slayt veya Flaş Duyurular Ekleyebilirsiniz:
Sizin için çok öenemli olan haber ve etkinlikleri  sitenizin anasayfasında büyük slayt olarak sunabilirsiniz. Yüklediğiniz slaytlar otomatik ebatlandırılır ve köy sitesinde şık bir animasyon haline getirilir. 
 


Anket Modülü:
Köy sitesine anket ekleyebilir ve hangi konularda üyelerinizin fikri nedir; bunun nabzını tutabilirsiniz. Eklediğiniz ankete istediğiniz kadar cevap/şık ekleyebilirsiniz.  Karşılama (İntro) Sayfası (Reklam Yada Duyuru Amaçlı):
Reklam yada çok önemli duyuru amaçlı kullanabileceğiniz site giriş sayfası. Özel duyurular ve köy sitesine maddi getiri için önemli bir uygulama.  Web siteniz açılırken herkesin ilgisini çekecektir. Dilerseniz bir word sayfası gibi kullanabilir, dilerseniz bir video yükleyebilirsiniz. 

 
 
 
Köşe Yazarları Modülü:
Köşe Yazarları uygulaması sayesinde üyelerinizin yazılarını vaya makalelerini köy sitesinde yayınlayabilirsiniz. Üyelerinizin takip etmesini istediğiniz yazarları köşe yazarı atayabilir ve tüm makalelerini yayınlayabilirsiniz. 
 


Ziyaretçi Defteri Modülü:
Üyelerinizin duygu ve düşüncelerini yazdığı bölümdür. Köy sitesi hakkında veya köyünüz/derneğiniz hakkında istedikleri herşeyi paylaşabildikleri bölümdür. Yönetim panelinden sizin onayınıza düşer ve daha sonra siz dilerseniz, yayınlanır. Yani tüm ziyaretçi notları sizin kontrolünüzden ve onayınızdan geçer.  
 


Sitenize Hava Durumu, Sayaç, Döviz Kuru vb. Modüller Ekleyebilirsiniz: 
Sisteme dışarıdan sınırsız modül ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bu modülleri köy sitesinde istediğiniz alanına yerleştirebilirsiniz yani istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
Dilerseniz dışarıdan hava durumu, döviz kuru, bölgesel manşet haber uygulamaları vb.modüller ekleyebilirsiniz.  
Üyelik Sistemi ( Üyelerinizi Kategorilendirebilirsiniz )
Köy sitesi "Üyelik Sistemi" sayesinde üyelerinizi kategorilendirebilirsiniz. Üyelerinize duyuru, SMS, vb. bilgi paylaşımlarında bu uygulamanın ne kadar gerekli olduğunu göreceksiniz.  
 

 
Üyelerinizden Bilgi Toplayabilirsiniz:
Üyeler ve site arası etkileşim çok önemli. Site üyeleriniz, köy sitesine katkıda bulunabilirler. Üyelerin göndereceği fotoğraflar, yazılar ve videolar yöneticileriniz tarafından incelendiken sonra yayınlanacaktır. Yani üyeleriniz sitenizin görüllü editörleri olabilir. 

 

  
Kan Bankası:
Her an herkesin kana ihtiyacı olabilir!!! Böyle bir acil durumda için köy sitesinde bulunan hazır bilgilerden faydalanabilrisiniz. Üye bilgilerinden otomatik olarak kan bankası listesi oluşturulur. Bu listenin detayı sadece site üyelerine gösterilir.  
 


Telefon Rehberi
Üye bilgilerinden otomatik olarak telefon defteri oluşturulur. Bu liste sadece köy site üyelerine gösterilecektir.   

 

 
Sadece Üyelere Özel Sayfalar:
Köy sitesinin dilediğiniz sayfalarını üyelerinize özel, kilitleyebilirsiniz veya şifreleyebilirsiniz. 

  

 
Derneğimiz Modülü: 
Köy sitesi "Dernek modülü" sayesinde köy derneğinizin üyelerinden topladığı aidat, bağış vb. ödemeleri web siteniz üzerinden takip edebilir, kendilerine borç ödemesi ile ilgili sms atabilirsiniz. Dernek gelirlerini bu bölümde takip edebilirsiniz. 
 


Köylülerimiz Sayfası:
Köy sitesindeki bu uygulama sayesinde üyelerinizin hangi aileye mensup olduğunu ve nerede yaşadığı ile ilgili bilgilere erişirsiniz. Üyeler arası etkileşim için önemli bir uygulama. 

 

Kim ? Nerede ?:
Köy sitesindeki bu uygulama sayesinde üyelerinizin nerede yaşadığı ile ilgili bilgilere erişirsiniz. Hemşehri dayanışması için önemli bir etkileşim. Aynı şehirde bulunan köylüleriniz birbirini arayıp bulacaktır.  Sülalelerimiz:
Köy sitesindeki bu uygulama sayesinde üyelerinizin hangi aileye veya sülaleye mensup olduğu bilgisine erişebilirsiniz.  
 


Sanal Mezarlık: (Yakın bir zamanda aktif edilecek.)
Köyünden uzakta veya farklı ülkelerde bulunan hemşehrileriniz köy sitesi "sanal mezarlık uygulaması" sayesinde; vefat edenlerin bilgilerine çabucak ulaştırabilirler. Ayrıca köy sitesindeki bu uygulama sayesinde vefat edenler için K.Kerimden Sureler dinletebilirsiniz. Vefat eden kişi için özel bir sayfa oluşturarak onun hakkında yazı, resim, video vb. ekleyip vefa borcunuzu ödeyebilirsiniz. 
 
 Hakkımızda

Teknovizyon Yazılım olarak; 2004 yılından beri web tasarımı, web yazılımı projelerini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. 
İlk Köy/dernek sitesi projesini yazan firmayız. 750'den fazla köy sitesi projesini teslim ettik.

İnternette ilk köy sitesi projesini biz hayata geçirdik. Projemiz kendi yazılımımız. Gelişmiş kontrol paneli ile sitenizin her yerine, her şeyine (renk ve tasarım da dahil) müdahale edebilirsiniz. Sürekli yeni modüller ekliyoruz, geliştiriyoruz ve güncelliyoruz. Güncellemeleri tüm müşterilerimize aynı anda ve ücretsiz sunuyoruz. Projenin arkasında işini bilen bir ekip var. Telefon ve mail ile teknik destek veriyoruz.  
 
Ücretsiz Bedava Köy Sitesi

  • BİZE ULAŞIN

  • Armağanevler Mah. Çardak Sok. No:29/10 Ümraniye / İstanbul

  • 0216 443 22 41

  • bilgi@teknovizyon.net

www.teknovizyon.net/
YukariCik